icon

Fortnite

9.21.0-6922310-Android

4.3

1550

Popüler battle royal -- şimdi Android'de

23.4M

Bu uygulamayı oyla

Fortnite Battle Royale'de, şu anda tek bir oyuncu hayatta kalana kadar yaşamak için 100 oyuncunun bir savaşta yer aldığı çevrimiçi çok oyunculu bir dövüşe bakıyorsunuz. Bu kez, Fortnite Battle Royale, Epic Games stüdyosunun yapımıyla bir Android uyarlamasıyla geliyor. İyi durumda, orijinal sahnelerin veya oyun sisteminin hiçbiri değiştirilmedi ve akıllı telefonunuzda tamamen aynı kaldı.

Diğer Battle Royale oyunlarına ilişkin en büyük özellik, oyun bölgenizde binalar oluşturma olanağıdır. Sığınak olarak kullan, mermi arayın ve arkanızı kontrol edin. Derme çatma duvarları ve rampaları bir araya getirmek için temel malzemeleri almanız gerekir. Bu arada, her bir maç boyunca ayaklarınızın üzerinde ve sürekli hareket halinde tutmak için tasarlanmış, dışarı uzanan görünmez bir engelle başa çıkmak zorundasınız.

Unreal Engine 4 motoruna kurulmuştur, görsel efektler açısından kendi PC ve konsol muadilleri ile aynı özelliktedir. Sadece bununla da kalmaz, tüm parasallaştırma sistemi de tamamen aynıdır. Bu oyun, uygulama içi satın alma yoluyla alabileceğiniz estetik iyileştirmelerin dışında tamamen ücretsizdir. Daha da iyisi, Epic Games sürümler arasında çapraz oyuna giriyor; bu da diğer PC, PS4, Xbox One, iOS ve Android oyuncularıyla PvP savaşlarına katılabileceğiniz anlamına geliyor.

Fortnite Battle Royale, zaten 2018'deki en iyi oyunlardan bir tanesi. Android sürümü, dünya çapındaki çevrimiçi oyuncuların kitlesel takipçilerini sürekli olarak artırmak için ayarlanmıştır.
Uptodown X